Robinson Crusoe

Položka 84 Robinson Crusoe

(1896 Praha–1961 Praha)

1942
kvaš na papíře
21 x 30 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 42

35 000 Kč
1 300 EUR
35 000 Kč