85

(1896 Praha–1961 Praha)
Poprsí ženy
25 000 Kč
31 000 Kč

suchá jehla na papíře
výřez pasparty: 30 x 22 cm
signováno a datováno dole uprostřed: Tichý 42

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým

Poprsí ženy