Postava, Balkon, Bez názvu
Postava, Balkon, Bez názvu
Postava, Balkon, Bez názvu

Položka 89 Postava, Balkon, Bez názvu

(1899 Dolní Čermná–1942 Praha)

Postava
tužka na papíře
12 x 5,5 cm
vlevo dole opatřeno pozůstalostním razítkem Toyen: „Succession Toyen“

Balkon
akvarel na papíře
18,5 x 8 cm
datováno 11/1925

Bez názvu
tužka na papíře
11 x 16,5 cm
vpravo dole opatřeno pozůstalostním razítkem Toyen: „Succession Toyen“

Provenience: z majetku Toyen

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Karlem Srpem a PhDr. Jiřím Machalickým.