Před školou

Položka 99 Před školou

(1905 Kopřivnice–1981 Praha)

(Obálka pro knihu Klec, autor: J. V. Rosůlek vydalo vydavatelství Mazač r. 1940)
olej na plátně
38,5 x 31,5 cm
signováno vpravo dole: Z. Burian

Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a uznávaným znalcem autora MgA. Jakubem Slukou.