Pohled na vlakové nádraží Praha-Bubny

Položka 100 Pohled na vlakové nádraží Praha-Bubny

(1877 Rakovník–1914 Rakovník)

olej na lepence
17 x 25,5 cm
signováno vpravo dole: J. Král

8 000 Kč
300 EUR
29 000 Kč