Ze Sicilie
Ze Sicilie

Položka 3 Ze Sicilie

(1883 Roudnice nad Labem–1957 Praha)

olej na plátně
62 x 122 cm
signováno a datováno vlevo dole: Ot. Nejedlý
vzadu štítek Národní galerie v Praze s evidenčním číslem O 7687*
Provenience:
– sbírka stavitele Aloise Trojana (zkonfiskováno v padesátých letech do Národní galerie v Praze).
– restituce Národní galerie v Praze

80 000 Kč
2 960 EUR
170 000 Kč