Dar nebes a země

Položka 15 Dar nebes a země

(1880 Nové Město na Moravě–1925 Praha)

patinovaný bronz
signováno a datováno na plintě: ŠTURSA 1918
výška bronzu: 95 cm
Provenience: jedná se o pozdější odlitek
(pravděpodobně z šedesátých let 20. století)

Přiloženo potvrzení autenticity uznávaného experta Doc. PhDr. Jiřího Šetlíka CSc.

50 000 Kč
1 850 EUR
65 000 Kč