20

(1859 Modena–1944 Maranello, Modena)
Láska kvete v každém věku
48 000 Kč
110 000 Kč

olej na plátně
45 x 58,5 cm
signováno vlevo nahoře: E. Zampighi

Láska kvete v každém věku