Eva v ráji

Položka 21 Eva v ráji

(1854 Vídeň–1925 Praha)

akvarel na papíře
44 x 27 cm
signováno vpravo dole: V. Hynais
Provenience: ze sbírky Vladimíra Čáslavského (1890–1953), majitele továrny na zpracování usní a kůži „Čáslavský a synové“ v Týništi nad Orlicí.

Přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr.Tomáše Vlčka CSc.
Posouzeno uznávanou znalkyní díla autora Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

75 000 Kč
2 780 EUR
170 000 Kč