27

(1859 Německé Zlatníky–1913 Černošice)
Pobřeží Krku
11 000 Kč
18 000 Kč

akvarel na papíře
výřez pasparty: 15,5 x 34,5 cm
signováno vpravo dole: Vácslav Jansa
na rubu staré štítky (první majitel Dr. Zlatník)

Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

Pobřeží Krku