Pobřeží Krku

Položka 27 Pobřeží Krku

(1859 Německé Zlatníky–1913 Černošice)

akvarel na papíře
výřez pasparty: 15,5 x 34,5 cm
signováno vpravo dole: Vácslav Jansa
na rubu staré štítky (první majitel Dr. Zlatník)

Posouzeno Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc. a Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou.

11 000 Kč
410 EUR
18 000 Kč