27

(1856 Nový Jičín - 1925 Vídeň)
Dcery Rýna a trpaslík Alberich (Prsten Nibelungův)
1909
750.000 Kč

Olej na plátně
128 x 96 cm
signováno a datováno vlevo dole: E. Veith 1909 Wien