Položka 27 Dcery Rýna a trpaslík Alberich (Prsten Nibelungův)

(1856 Nový Jičín - 1925 Vídeň)
1909

Olej na plátně
128 x 96 cm
signováno a datováno vlevo dole: E. Veith 1909 Wien

750.000 Kč
27.780 EUR