37

(1879 Nová Cerekev u Pelhřimova - 1934 Bratislava)
Postavy v krajině
15.000 Kč

kolem 1910
akvarel a tužka na papíře
výřez pasparty: 20 x 15,5 cm
signováno vpravo dole: Justitz
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha