Položka 37 Postavy v krajině
kolem 1910
akvarel a tužka na papíře
výřez pasparty: 20 x 15,5 cm
signováno vpravo dole: Justitz
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha
15.000 Kč
560 EUR