38

(1879 Nová Cerekev u Pelhřimova - 1934 Bratislava)
Zátiší na stole
1929
30.000 Kč

pastel a tužka na papíře
21,5 x 27 cm
signováno a datováno vpravo dole: A. Justitz 1929
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha