127

(asi 1626 Haag - po 1676 Haag)
Zátiší se zajícem, ptáčky a kočkou v okně spižírny
110.000 Kč

olej na plátně
53 x 38,5cm
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika