Položka 127 Zátiší se zajícem, ptáčky a kočkou v okně spižírny

(asi 1626 Haag - po 1676 Haag)

olej na plátně
53 x 38,5cm
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika

110.000 Kč
4.070 EUR