Položka 126 Jan Křtitel nabízí květy své matce

(asi 1510 Bassano - 1592 Bassano)
1567

olej na plátně
51,8 x 39,7 cm
Provenience: původně pravděpodobně ve sbírce Pálffy, později sbírka Prof. Eduarda A. Safarika

1.100.000 Kč
40.740 EUR