125

(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Podobizna malíře města Norimberga Jorga Durenfurtha (1694- po r. 1736) s živým kaprem
1.200.000 Kč

olej na plátně
79 x 61,5 cm
signováno a datováno na rubu obou vertikálních příček originálního napínacího rámu
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk