Položka 40 Stromová alej

(1891 Zahat - 1955 Užhorod)
1925

olej na plátně
61 x 46 cm
signováno a datováno vpravo dole: Erdélyi 1925
Přiložen znalecký posudek PhDr.L.Podušela

230.000 Kč
8.520EUR