42

(1887 Hronov – 1945 Bergen Belsen)
Torzo mladého muže
1914
80.000 Kč

akvarelem kolorovaný dřevoryt na japanu
rozměry malby: 21 x 10 cm
celkové rozměry papíru japan: 44 x 29 cm
signováno vpravo dole: J. Čapek
Provenience: ze sbírky francouzského básníka a filozofa Alexandra Mercereau