Položka 34 Prezident Československé republiky T. G. Masaryk

(1870 Praha - 1933 Berlin)
1930

olej na plátně
70 x 50 cm
signováno, datováno a popsáno vpravo uprostřed: Orlik /24.I.1930/LÁNY
Provenience: Baron Gomperz, Oslavany

300.000 Kč
11.110 EUR