Položka 35 Portrét prezidenta Československa Dr. Edvarda Beneše

(1895 Ústí nad Labem - 1968 Londýn)
1938

olej na plátně
117 x 89,5 cm
signováno vpravo dole: Neuschul, popsáno vlevo dole: Dr. Beneš

70.000 Kč
2.590 EUR