Položka 44 Podzimní kytice

(1880 Jindřichův Hradec - 1951 Litoměřice)

olej na plátně
45 x 37 cm
signováno dole uprostřed: Galimbertiová
vzadu starý štítek

12.000 Kč
440 EUR