123

(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)
Sv. František z Assisi
1.050.000 Kč

olej na plátně
81,6 x 61 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk