Položka 122 Autoportrét - Vlastní podobizna dle skutečnosti

(1666 Pezinok - 1740 Bratislava)

olej na papíře lepeno na podložku
45 x 30,3 cm
signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů neosignoval)
Provenience: ze sbírky Prof. Eduarda A. Safarika
Publikováno: Eduard A. Safarik: Johann Kupezky, Gesamtwerk

1.300.000 Kč
48.150 EUR