Položka 49 Dívka z Martinique

(1895 Lišany – 1967 Praha)

1941
olejová tempera na kartonu
výřez pasparty: 50,5 x 36,5 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo dole: Pelc 1941 Martinique
Provenience: původně ve sbírce Milana Heidenreicha

120.000 Kč
4.440 EUR