Položka 50 Portýr v livreji

(1895 Lišany – 1967 Praha)

1941
tempera na kartonu
67 x 44 cm
signováno, datováno a popsáno vlevo nahoře: A. Pelc Casablanca 1941

120.000 Kč
4.440 EUR