51

(1887 Praha - 1962 Paříž)
Pohled na Monaco I. (Monackou skálu)
40.000 Kč

olej na dřevě
26,5 x 35 cm
signováno vpravo dole: F. Eberl
vzadu staré razítko: Vitali & Lorenzi, 15 rue Carolina 15, Monaco