Položka 52 Pohled na Monaco II. (Pohled na Monackou skálu s lodí)

(1887 Praha - 1962 Paříž)

olej na mahagonové desce
27 x 35,5 cm
signováno vpravo dole: F. Eberl

40.000 Kč
1.480 EUR