56

(1899 Dolní Čermná - 1942 Praha)
Bez názvu (Erotická koláž)
900.000 Kč

1933
koláž a inkoust na papíře
320 x 274 mm
signováno a datováno vpravo dole: ŠTYRSKÝ 1933
vzadu věnování: "Milému Jiřímu jeho Jindřich Štyrský 8.III.33"
Přiložena expertiza PhDr. Karla Srpa