111

(1932 Příbram na Moravě - 2015 Bratislava)
Bez názvu
1978
30.000 Kč

kombinovaná technika, papír, sololit
65,5 x 36,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: R. Fila 78
Provenience: z pozůstalosti malíře Ladislava Nováka