Položka 109 Růže

(1925 Turnov - 1999 Třebíč)

60. léta 20. století
chiasmáž, papír
28,3 x 21 cm
signováno monogramem a datováno 9. 8. 62
Provenience: z pozůstalosti autora

48.000 Kč
1.780 EUR