Položka 59 Abstraktní kompozice

(1871 Opočno - 1957 Puteaux)

kolem 1935
akvarel na papíře
výřez pasparty: 26,5 x 22 cm
signováno vpravo dole: Kupka
vzadu věnování: „Váženému panu Jaškovi srdečně Váš Kupka“, dále potvrzení autenticity od manželky malíře paní Eugenie Kupka

Přiloženo potvrzení autenticity Vladimíra Lekeše, spoluautora soupisu díla Františka Kupky (připravovaného ve spolupráci Adolf Loos Apartment and Gallery, Národní galerie v Praze a rakouské Národní galerie Belvedere).
Přiloženo potvrzení autenticity Prof. Phdr. Tomáše Vlčka CSc.
Konzultováno s Prof. Phdr. Jaromírem Zeminou a Phdr. Karlem Srpem

380.000 Kč
14.080 EUR