Položka 60 Vůně noci

(1898 Praha - 1942 Jičín)

1941
kvaš a akvarel na papíře
46 x 41 cm
signováno a datováno vpravo dole: Wachsman 1941
Publikováno: Jaromír Pečírka: Alois Wachsman, č.39

250.000 Kč
9.260 EUR