Položka 61 Zátiší s podnosem a lahví

(1882 Chropyně – 1953 Praha)

1930
olej na plátně
51 x 65 cm signováno vlevo nahoře Emil Filla 30
Na rubu razítko vystaveno v Mánesu 1932.
Přiložena expertiza prof. Jaromíra Zeminy

3.750.000 Kč
138.890 EUR