Položka 103 Ampule
začátek 60. let 20. století
asambláž
výřez pasparty: 23 x 19 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka
35.000 Kč
1.300 EUR