103

(1914 Protivín - 2002 Praha)
Ampule
35.000 Kč

začátek 60. let 20. století
asambláž
výřez pasparty: 23 x 19 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka