101

(1914 Protivín - 2002 Praha)
Černobílá věž
28.000 Kč

začátek 60. let 20. století
koláž
30 x 22 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka