Položka 99 Phillips’s
začátek 60. let 20. století
vystřihovaná asambláž
39 x 29 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka
22.000 Kč
810 EUR