Položka 99 Phillips’s

(1914 Protivín - 2002 Praha)

začátek 60. let 20. století
vystřihovaná asambláž
39 x 29 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

22.000 Kč
810 EUR