Položka 97 Božena Němcová

(1914 Protivín - 2002 Praha)
1995

koláž s vyklápěním
33 x 27 cm
signováno vpravo dole: J.K. 95 a dále vzadu
vzadu věnování "Elišce N na její památku".
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka

18.000 Kč
670 EUR