Položka 74 Dvě larvy

(1900 Praha – 1974 Praha)

1970
pastelová tužka na papíře
výřez pasparty: 60 x 41,5 cm
signováno a datováno vpravo dole: F. Muzika 70

70.000 Kč
2.600 EUR