Položka 95 Krabička
začátek 60. let 20. století
asambláž
22,5 x 14,5 x 2,8 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka
28.000 Kč
1.040 EUR