95

(1914 Protivín - 2002 Praha)
Krabička
28.000 Kč

začátek 60. let 20. století
asambláž
22,5 x 14,5 x 2,8 cm
signatura nezjištěna: autor své práce začátkem 60. let většinou nesignoval
Provenience: ze sbírky malíře Ladislava Nováka