Položka 77 Veselice

(1917 Praha - 1987 Praha)

50. léta 20. století
deska složená z 15 kusů keramických kachlů
(jeden kachel restaurován)
62 x 103,5cm
signováno vpravo dole: KUTÁLEK

50.000 Kč
1.850 EUR