Položka 92 Venuše vítězná

(1939 Sedlec - 2014 Praha)
2005

olej na plátně
31 x 43 cm
signováno a datováno nahoře: Načeradský 2005, dále vzadu signováno, datováno a popsáno

30.000 Kč
1.110 EUR