Položka 90 Malba pro 7 tónů

(1926 Zvolen)
1979 - 86

akryl na plátně
100 x 81 cm
signováno a datováno vzadu na blind rámu: MILAN GRYGAR 1979-86

300.000 Kč
11.110 EUR