46B

(1887 Slavkovice u Nového Města na Moravě - 1953 Praha)
Pohled z Petřína na Prahu
680.000 Kč

1916
olej na plátně
100,5 x 110,5 cm
Signováno a datováno vpravo dole: O. Blažíček 1916