Položka 2 Portrét dívky

(1612 Leiden - 1645 Amsterdam)

olej na dubové desce
35 x 29 cm
signatura nezjištěna (malíř většinu svých obrazů nesignoval)

Konzultováno s uznávaným znalcem Rembrandtovy školy Prof. Ernstem van de Weteringem z Holandska.

200.000 Kč
7.410 EUR