Položka 9 Venuše s amoretty

(1854 Vídeň - 1925 Praha)
1880

olej na plátně
62,3 x 44 cm
signováno vlevo nahoře: VHynais/Paris 1880, na rubu plátna razítko firmy PAUL FOINET/(VAN DYCK)

1.900.000 Kč
70.370 EUR