Položka 11 Dívčí poprsí

(1872 Popovice - 1918 Praha)

olej, plátno, dřevo
40 x 29,5 cm
vzadu staré štítky z výstav a malířovo pozůstalostní razítko

280.000 Kč
10.370 EUR