82

(1861 Kněždub–1940 Hroznová Lhota)
Dívka v bílých růžích
275 000 Kč
275 000 Kč

olej na dřevěné desce
25 x 50 cm
signováno vpravo dole: JU
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Vystaveno:
– dlouhodobá zápůjčka v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti

Dívka v bílých růžích