Dívka v bílých růžích

Položka 82 Dívka v bílých růžích

(1861 Kněždub–1940 Hroznová Lhota)

olej na dřevěné desce
25 x 50 cm
signováno vpravo dole: JU
Posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a Doc. PhDr. Marií Mžykovou CSc.

Vystaveno:
– dlouhodobá zápůjčka v Galerii Joži Uprky v Uherském Hradišti

275 000 Kč
10 190 EUR
275 000 Kč