Adolf Loos Apartment and Gallery - lídr českých aukcí

Držíme nejvyšší aukční rekordy v ČR: 1. místo: Toyen, Cirkus, 1925, olej na plátně, vydraženo za 79.557.500 Kč. Světový aukční rekord malířky.2. místo: Toyen, La Dame de Pique (Piková dáma), 1926, olej na plátně, vydraženo za 78.650.000 Kč. 3. místo: Oskar Kokoschka, Praha - Pohled z křížovnického kláštera,1935, olej na plátně, vydraženo za 78.487.500 Kč. Světový aukční rekord malíře z jeho pražského období.4. místo: František Kupka, Série C I. (Protihodnoty),1935, olej na dřevěném panelu, vydraženo za 62.000.000 Kč.
5. místo: František Kupka, Tvar modré,1913, olej na plátně, vydraženo za 57.422.500 Kč. 6. místo: Toyen, Serenáda, 1924 - 1925, olej na plátně, vydraženo za 49.005.000 Kč. Světový rekord malířky z jejího "naivistického" období.
7. místo: Oskar Kokoschka, Žáby,1968, olej na plátně, vydraženo za 37.700.000 Kč. Světový rekord malíře z jeho poválečné tvorby.8. místo: Jan Preisler, Tři dívky v lese, 1906, olej na plátně, vydraženo za 29.040.000 Kč. Světový aukční rekord malíře.     DRŽÍME VĚTŠINU DALŠÍCH AUTORSKÝCH REKORDŮ ČESKÝCH MALÍŘŮ JAKO NAPŘÍKLAD: Olbram Zoubek, Ifigenie, 1986, bronz, vydraženo za 3.146.000 Kč, nejdražší socha českého umělce vydražená na aukci v České republice.František Drtikol, The Bow, signováno 1928, pigmentový tisk, vydraženo za 2.220.000 Kč, aukční rekord aurtora a nejdražší fotografie prodaná na aukci v České republice.Umučení světice, 14. století, vydraženo za 12.915.000 Kč, zlato a tempera na dřevěném panelu, nejdražší obraz starého mistra vydražený na aukci v České republice.Pravoslav Kotík, Rekreace, 1946, olej na plátně, vydraženo za 3.327.500 Kč, aukční rekord autora.Vlaho Bukovac, Dívka v oranžovém šálu, 1909, olej na plátně, vydraženo za 2.964.500 Kč, aukční rekord autora. Jiří Georg Dokoupil, Bez názvu, akryl, pigment a mýdlové bubliny na plátně, vydraženo za 2.420.000 Kč, aukční rekord autora.
Toyen, Cirkus, 1925
Toyen, La Dame de Pique, 1926
František Kupka, Série C I., 1935
Oskar Kokoschka, Praha - Pohled z křížovnického kláštera, 1935
František Kupka, Tvar modré, 1913
Toyen, Serenáda, 1924 - 1925
Oskar Kokoschka, Žáby, 1968
Jan Preisler, Tři dívky v lese, 1906
Olbram Zoubek, Ifigenie, 1986
František Drtikol, The Bow, 1928
Umučení světice, 14. století
Pravoslav Kotík, Rekreace, 1946
Vlaho Bukovac, Dívka v oranžovém šálu, 1909
Jiří Georg Dokoupil, Bez názvu