Položky aukce

Dubnová aukce v MánesuApril Auction in Mánes - 18.04.2021

Vážení přátelé umění,

Adolf Loos Apartment and Gallery Vás srdečně zve na aukci umění dne 18. dubna 2021
Aktuálně přijímáme kvalitní umělecká díla do naší prestižní aukce.
Příjem uměleckých předmětů končí dne 19.2.2021

Dovolujeme si Vám představit první ochutnávku obrazů dubnové aukce:

Alfons Mucha - Pohled do budoucnosti, 1938, olej na plátně
Max Švabinský - Akt se slunečníkem (Kráčející), 1908, olej, plátno, lepenka

Dear lovers of art,

Adolf Loos Apartment and Gallery cordially invites you to its auction on April 18, 2021

We are currently accepting hight quality artworks for our prestigious auction.
The reception of art objects ends on February 19, 2021.

We would like to present you the first tasting of paintings in the April auction:

Alfons Mucha - View into the Future, 1938, oil on canvas
Max Svabinsky - Nude with an umbrella (Walking), 1908, oil, canvas, cardboard

Alfons Mucha | Pohled do budoucnostiView into the future

(1860 Ivančice – 1939 Praha)(1860 – 1939)
...

oil on canvas...

zobrazit detail show detail

Max Švabinský | Akt se slunečníkem (Kráčející) Nude with a parasol

(1873 Kroměříž – 1962 Praha)(1873 – 1962)
...
oil, canvas...
zobrazit detail show detail